پستانک تمام سیلیکون :

نوزاد تازه متولد شده میل به مکیدن انگشت دارد . بعضی از نوزادان حتی قبل از تولد ، انگشت شصت خود می مکند . این عمل باعث آرامش کودک می شود . مکیدن تاثیر مستقیم بر روی فک نوزاد می گذارد . بنابراین استفاده از پستانک های غیر استاندارد ، می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای کودک شما بوجود بیاورد. پستانک تولیدی این شرکت ارتودنسی بوده و هیچگونه آسیبی به دندان کودک شما نمی رساند و به رشد و شکل گیری طبیعی دندان کمک می کند .

ویژگی های پستانک تمام سیلیکون :

پستانک تمام سیلیکونی این شرکت به صورت یکپارچه طراحی و با سیلیکون پزشکی ساخته شده است . این پستانک تمام ویژگی های یک پستانک خوب و استاندارد را دارد و شما می توانید از این پستانک برای نوزاد خود بدون هیچ نگرانی استفاده کنید .پستانک سیلیکونی از سیلیکون پزشکی درجه یک و با مقاومت پارگی بالا ساخته شده است و بسیار انعطاف پذیر است .شما می توانید انگشت خود را داخل این مدل پستانک کرده برای کمک به مکیدن نوزاد خود در دهان او قرار دهید.

 دندان گیر

آغاز رویش دندان های کودک در فاصله 4تا6 ماهگی با خارش و درد لثه ها همراه است که باعث کلافگی کودک می شود در این مواقع استفاده از دندان گیرهای سیلیکونی می تواند چاره ساز باشد.

روند طبیعی رشد دندان ها از شروع 4 ماهگی تا آخر یک سالگی ممکن است که به طول انجامد که در این دوران کودک با ازدیاد بزاق دهان، تب، اسهال و کلافگی مواجه می گردد. کودکان انگشتان خود را می مکند و یا اسباب بازی های خود را در دهان می برند که این کار ممکن است به لثه های کودک و فرم فک آن ها آسیب وارد کند. ویژگی هایی که باید یک دندان گیر مناسب داشته باشد همگی در دندان گیرهای سیلیکونی این شرکت منظور گردیده است.

بطری سلیکونی شیر

جهان در برابر چشمان ما پیوسته در حال تغییر می باشد اما چرا باید کودکان در بطری های قدیمی و ناخوشایند تغذیه کنند ؟

چرا باید مادران نگران بطری های پلاستیکی آلوده و بطری هایی که سیستم گوارش کودکان را تحریک می کند باشند ؟

ما برای ادامه وضع موجود دلایل مناسبی پیدا نکردیم در این راه روش های مهمی آموخته ایم .

الهام بخش محصولات ما قلب مادرانی است که نوزادان خود را مانند چشمان خود دوست دارند.

آمیزه ای از فرم و عمل :

  • دارای دریچه هوا
  • جلوگیری از چکیدن

شست و شوی راحت و آسان :

  • انعطاف پذیر و راحت برای شستن
  • جلوگیری از ته نشین شدن مواد

به لحاظ بهداشتی 100% بدون  «BPA»

  شیر دوش با پمپ سیلیکونی :

شیر مادر کامل ترین غذا برای کودک دلبندتان می باشد. شیردوش تولید این شرکت با پمپ سیلیکونی ، وسیله ای مناسب برای تخلیه شیر اضافی از سینه مادر و تسکین دهنده اوست و در زمان عدم آمادگی کودک برای تغذیه و یا دور بودن کودک از مادر استفاده می شود. این محصول متناسب با اندازه های مختلف سینه طراحی و تولید شده است. پمپ این محصول از سیلیکون کاملا بهداشتی تولید شده است و مصرف شیر جمع شده در داخل آن کاملا بهداشتی می باشد.

موارد مصرف سیلیکون رابر

title_63838dafb7bf87870217691669565871
01

صنایع روشنایی:

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد محصولات سیلیکونی جهت درزگیری تابلوهای برق، پروژکتورها و چراغ های خیابانی به دلیل تغییرات درجه حرارت محیط و فرسایش بسیار زیاد لاستیک ها یا نمدهای متداول، از نوارهای سیلیکونی استفاده می گردد. استفاده از گسکت های نامناسب در چراغ های خیابانی که بر اثر دمای خاصی از لامپ و همچنین نفوذ گرد و غبار و بخار آب و حشرات، موجب کدر شدن شیشه یا رفلکتور می گردد در نتیجه طول عمر چراغ کوتاه و کیفیت روشنایی به شدت کاهش می یابد و همچنین بنا به دلیل فوق گسکت های سیلیکونی برای تابلوهای برق بهترین محافظ کنتاکتورها و سایر قطعات داخلی تابلو می باشد.

جزییات بیشتر

 

title_63838dafb7c306443661621669565871
02

صنایع لوازم خانگی:

با در نظر داشتن خواص فیزیکی و شیمیایی و مقاوت غیر قابل انکار نوار سیلیکون در قیاس با سایر لاستیک ها سیلیکون کاربردی ویژه در صنایع لوازم خانگی را داراست . از جمله استفاده از محصولات سیلیکونی در اجاق گازهای فردار موجب بهینه سازی در مصرف انرژی و جلوگیری از خروج حرارت و ضربه گیری مناسب درب های فر میگردد و مضافا استفاده از سیم های روکش سیلیکونی و وارنیش های سیلیکونی نشت الکتریکی را به حداقل می رساند.با توجه به بهداشتی بودن سیلیکون و داشتن خواص ضد باکتری آن ، جهت واشرهای مورد استفاده در درب های دیگ زودپز ، فلاسک ، سرخ کن ، ظروف نگهدارنده غذا و سایر مواردی که در تماس با مواد عذایی هستند ، سیلیکون بهترین پلیمربرای تولید انواع درزگیر سیلیکونی و شیلنگ سیلیکونی در این صنعت است.  

جزییات بیشتر
title_63838dafb7c601580800301669565871
03

محصولات مادر و کودک:

نوزاد تازه متولد شده میل به مکیدن انگشت دارد . بعضی از نوزادان حتی قبل از تولد ، انگشت شصت خود می مکند . این عمل باعث آرامش کودک می شود . مکیدن تاثیر مستقیم بر روی فک نوزاد می گذارد . بنابراین استفاده از پستانک های غیر استاندارد ، می تواند خسارت های جبران ناپذیری برای کودک شما بوجود بیاورد. پستانک تولیدی این شرکت ارتودنسی بوده و هیچگونه آسیبی به دندان کودک شما نمی رساند و به رشد و شکل گیری طبیعی دندان کمک می کند .

جزییات بیشتر

 

 

title_63838dafb7c8c14408797421669565871
04

صنایع خودروسازی:

گسترش صنایع خودرو سازی در ایران و جهان موجب گشته تا رعایت استانداردهای ایمنی در خصوص مصرف انواع قطعات سیلیکونی چون وکیوم دور شیشه های ایمنی اتومبیل ، تیغه های برف پاک کن ، بوت های سر شمع ، شلنگ سرریز آب رادیاتور و واشر سر سیلندر از جمله تولیدات باشند.

جزییات بیشتر

 

 

 

title_63838dafb7cb66287884961669565871
05

صنایع ساختمانی:

سیلیکون بر خلاف سایر لاستیکها در مقابل اوزون , سرما , گرما و اشعه های موجود در نور خورشید مقاوم بوده , در نتیجه عوامل فرسودگی ورشکستگی در آن اثرگذار نیست و ضمن پیش گیری از تعویض مکرر لاستیک ها سبب جلوگیری از هدر رفتن سوخت و انرژی و مانع از ورود دود و گرد و غبار به محیط می شود

جزییات بیشتر

 

 

 

title_63838dafb7ce07088458631669565871
06

صنایع پزشکی:

با توجه به پیشرفت های شگرف در مهندسی پزشکی این شرکت همواره در جهت رفع برخی از نیاز های این صنعت اقدامات چشمگیری را انجام داده و انواع شلنگ یا تیوپ سیلیکونی شفاف و رنگی را همراه با قطعات خاس صنایع دندانپزشکی و موارد دیگر آغاز نموده و به بازار صرف عرضه می نماید. همچنین از سیلیکون در آون های آزمایشگاهی (فور و اتوکلاو) پروفیلهای سیلیکونی، بعنوان عایق مناسبی می باشد که در ابعاد و اشکال مختلف استفاده میگردد...

جزییات بیشتر

 

 

title_63838dafb7d0c16643999721669565871
07

صنایع آب و فاضلاب:

این روزها مسئله کمبود آب در سراسر جهان به بحرانی عمومی تبدیل شده است. به همین علت اقدام جهت صرفه جویی در مصرف آن و ضرورت استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد بالا در پروژه های انتقال آب و با توجه به استفاده روز افزون از لوله های کامپوزیتی و لوله های کاروگیت و اهمیت آب بندی مناسب و جلوگیری از هدر رفتن آب. شرکت پلیمر ایرانیان اقدام به تولید انبوه...

جزییات بیشتر

 

 

 

title_63838dafb7d3716071531351669565871
08

صنایع هوافضا:

با توجه به کاربردهای تخصصی و متنوع سیلیکونو انواع نوار سیلیکونی در صنایع هوا فضا شامل انواع قطعات داخلی دیوار ها نظیر شیلینگ های حرارتی و سیالات ، سیم و کابل های نسوز و مخابراتی ، نظیر انواع گسکت ها ، واحد فنی و مهندسی این شرکت جهت هرگونه هماهنگی اعلام آمادگی می نماید.

جزییات بیشتر

 

 

 

 
۵۶۸
کل پروژه ها
 
۱۴۸۵
مشتریان مجموعه
 
۲۰۱
اعضای تیم
 
۴۸۳۰
ساعت کاری
 

آیا تیزر فراز پلیمر ایرانیان را مشاهده نمودید؟

جهت مشاهده روی دکمه ی زیر کلیک کنید!

default

آخرین پست ها

Super User
“Silicone and Its Applications” Silicone Rubber: is a very high flexibility and reversibilitypolymer and
Super User
سیلیکون رابر (SILICONE  Rubber  ): یک پلیمر با قابلیت انعطاف و برگشت پذیری بسیار بالا و خواص مکانیکی منحصر به
Super User
این روزها مسئله کمبود آب در سراسر جهان به بحرانی عمومی تبدیل شده است.  به همین علت اقدام جهت صرفه جویی در مصرف آن و

تماس با ما

آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان ولیعصر، خیابان تقدیری غربی، پلاک ۸۲، طبقه سوم 

تلفن : ۴۴۰۰۶۹۷۰
فکس: ۴۴۰۰۱۰۷۰
تلگرام
۰۹۰۲۴۶۹۶۲۹۵
واتساپ
۰۹۰۲۴۶۹۶۲۹۵

اطلاعات تماس

  Mail is not sent.   Your email has been sent.

گالری تصاویر

اطلاعات تماس

  • iconsales[at]polymeriranian.com
    info[at]polymeriranian.com
  • iconSaturday - Wednesday: 8:30 AM-18 PM
    Thursday & Friday: Closed